Fier, punonjësit e rafinerisë së naftës në protestë, 3 muaj pa marrë pagat


loading...

Punonjësit e rafinerisë së naftës në Fier kanë protestuar mëngjesin e sotëm. Ata pretendojnë se kanë tre muaj pa marrë pagat. Ata theksojnë se u ishte premtuar që do t’i merrnin para Vitit të Ri, por ende nuk kanë marrë asgjë.

“Kemi tre muaj pa marrë pagat. Na kanë gënjyer, shpresonim t’i merrnim për Vitin e Ri, por nuk morëm asgjë”, tregojnë ata.

9 janar 2017 (gazeta-Shqip.com)

Sociale – Gazeta SHQIP Online


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close