E la makinën jashtë në temperaturë minus 34 gradë, mbeti i shokuar nga ajo që pa (FOTO)


loading...

1-407 bore-1-620x330 Bora ka mbuluar gjithë Evropën, madje edhe Republikën Çeke, ku temperaturat ranë deri në minura 34.6 gradë.
Kjo foto e makinës e mbuluar me akull dëshmon për atë se çfarë dimri ka në këtë vend evropian

Argëtim – Origjinale


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close