Çfarë ndodhi në emisionin e Ermalit që zemëroi Valbona Memën?


loading...

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-11 14:40:29Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com valbona-2 Këngëtarja e njohur e muzikës popullore shqiptare, Valbona Mema ka qenë e ftuar në emsionin “Xing me Ermal Mamaqin” që u transmetua gjatë natës së ndërrimit të viteve në TVKlan.

Ajo ka performuar bashkë me këngëtarë të tjerë si Eni Koçi, Florian Nazifi dhe Eneda Tarifa.

Mirëpo duket se diçka e ka zemëruar Memën me Mamaqin, i cili mesa duket ka ndërprerë ose nuk e ka transmetuar momentin e performancës së saj.

Valbona ka publikuar një video te regjistruar nga publiku nën të cilës shkruan:

“Ju përshëndes meqë na e preu xhaxhi Ermali..se ktu o duhet me knu xum m’pa xum ose ta presim kongën..mjer muzika tradicionale ku po përfundon….”

ShowBiz – Origjinale


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close