Një ilaç natyral që ju pushon dhimbjen e kokës


loading...

mob661Njerëzit, të cilët vuajnë nga migrena, e dinë se kjo është një dhimbje e tmerrshme dhe nuk është diçka që shërohet lehtë.

Apo kjo nuk ishte deri tani!

Harrojni dhimbjet dhe provoni këtë recetë të thjeshtë dhe shpëtoni nga dhimbjet në kokën tuaj në minuta!

Pak njerëz e dinë se ekziston një metodë që ndihmon praktikisht. Kjo është një metodë e mjekësisë tradicionale dhe popullore, e cila është sot më e kritikuar se e mbështetur.

Ju vendosni nëse ju pëlqen apo jo, por sigurohuni që ju të provoni herën tjetër që ju keni një dhimbje koke dhe na tregoni.

Metoda e propozuar e trajtimit të migrenës është shumë e thjeshtë:

E gjitha çka ju do të duhet është kripë dhe lëng limoni.

Pra, çfarë ju duhet të bëni është të merni një gotë me lëng te shtrydhur limoni dhe shtoni 2 lugë kripë.

Përzieni, pastaj derdhni atë në një gotë të madhe dhe shtoni ujë.

Pasi kjo është e trazuar mirë, vetëm pini të gjithë kupën në të njëjtën kohë.

Shija është e pështirë! Por ky ilaç punon në çast, si të ishte magji!/Origjinale

Gazeta Mapo » Shëndeti


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close