Tragjike: Akulli i rezervuarit zë në “grackë” babanë e dy fëmijëve në Petrovë të Fierit.


loading...

Image result for liqeni i ngrire

Hajredin Xheli, baba i dy fëmijëve, rreth 40 vjeç sot ka tentuar ta bëjë rrugën më këmbë mbi ujërat e rezervuarit të fshatit Petrovë, por ka qenë e pamundur.

Tragjedia ka ndodhur në momentin kur një copë akulli është thyer nën këmbët e tij dhe ai ka humbur jetën.

Policia rajonale e shtetit thotë se është në kërkim të trupit të pajetë.

/Veritas.com.a/

The post Tragjike: Akulli i rezervuarit zë në “grackë” babanë e dy fëmijëve në Petrovë të Fierit. appeared first on Veritas.

Lajme – Veritas


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close