Thyhet akulli ku po luanin, fëmija 12 vjeç humb jetën


loading...

 

Image result for liqeni i ngrire

Një fëmijë 12 vjeç ka humbur jetën sot në mesditë. Fëmija i identifikuar si F. Gurakuqi po luante në akull duke rrëshqitur mbi sipërfaqen e ngrirë të Liqenit të Kasharit në Tiranw, bashkë me motrën 15 vjeçare. Por papritur akulli është thyer dhe djalin e kanë përpirë ujërat e akullta të liqenit.

Policia është vënë në dijeni dhe janë njoftuar polumbaret për të kërkuar trupin e pajetë të fëmijës.

/Veritas.com.al/

The post Thyhet akulli ku po luanin, fëmija 12 vjeç humb jetën appeared first on Veritas.

Lajme – Veritas


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close