Shikoni çfarë i bën “fantazma” kësaj gruaje (Video)


loading...

A ekzistojnë fantazmat? Kjo video ngre dyshime te ata që përgjigjen prerë: Jo.
Qëkur është shpërndarë në rrjetet sociale, video është kthyer në virale dhe ka “minuar” seriozisht besimet e disa skeptikëve. Megjithatë, ju takon juve të zgjidhni se çfarë do të besoni.

Karrige dhe tavolina që lëvizin, një grua e frikësuar që shembet në dysheme, skenë e denjë për një film Hollywoodian, raporton “The Mirror”, që shton se, nuk ka asgjë që të bën të mendosh se pamjet nuk janë të vërteta. Raportohet se pamjet janë filmuar në Malajzi.

Megjithatë, mbetet e vështirë për të treguar me saktësi se çfarë ka ndodhur.

Lajme – Origjinale


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close