SPAK miratohet me 122 vota pro nga Parlamenti


loading...

votimi-per-spak-655x356Me 122 vota pro është miratuar ligji për ngritjen e SPAK-ut, ndërsa miratimi është bërë pa asnjë votë kundër. Përpara procesit të votimit, grupi parlamentar i PD-së kërkoi 5 minuta pushim për mbledhjen e deputetëve të vet, mbledhje u  zhvillohet përpara hedhjes në votim të ligjeve në fjalë. Pasi dhanë votën për SPAK-un,  opozita u largua nga seanca.

6 tetor 2016 (gazeta-Shqip.com)

Politikë – Gazeta SHQIP Online


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close