Manjani thumbon qeverinë: Injorim Ditës së Republikës, nuk e themeluan vetëm komunistët


loading...

manjani-4-632x356

Sot është 11 Janar, dita kur Shqipëria u bë Republikë Popullore, 2 vite pas çlirimit. Por siç duket pasardhësit e komunistëve e kanë harruar këtë ditë, që ua ka kujtuar ministri i LSI-së, Ylli Manjani.

Ministri i Drejtësisë, Manjani, ka hedhur “kunja” ndaj qeverisë në lidhje me lënien në harresë të Ditës së Republikës, 11 janarit.

“Shumë i çuditshëm ky ‘injorim’ i vazhdueshëm i ditës së Republikës. Komunistët nuk ishin të vetmit themelues të saj” shkruan ministri i LSI në Twitter.

mana

civitas.al » Politikë


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close