“Kë inauguroi sot Rama”. Basha nxjer bllof Kryeministrin dhe Kryebashkiakun (Video)


loading...

rama

Edi Rama dhe Erion Veliaj sot kanë vendosur që të inaugurojnë Bulevardin e ri të Tiranës, atë që nis nga stacioni i trenit në drejtim të Paskuqanit. Rama e Veliaj kanë vënë nga një gur në themelet e atij që e kanë cilësuar si bulevardi i ri, zonë në të cilën ka 1 vit që punohet. Por jo vetëm kaq. Në fakt punimet e këtij bulevardi kanë nisur që në shtator të vitit 2013, por vetëm pak kohë më pas, qeveria e drejtuar nga Edi Rama vendosi bllokimin, duke dërguar policinë ndërtimore. E prandaj sot Rama e Veliaj inauguruan një ndërtim që është inaugurua njëherë. Ja pamjet më poshte:

civitas.al » Politikë


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close