Dade-Kryemadhi, Topalli-Noka dhe deputetja e plagosur demokrate


loading...

Deputetet gra nuk i kanë shpëtuar sot vëmendjes së fotografëve gjatë hyrjes së tyre në Kuvend.

Përpara dhe gjatë seancës plenare, ato janë bërë “pre” e shkrepjeve të ndryshme të aparatit.

Spikasin zonjat socialiste Monika Kryemadhi dhe Arta Dade, për elegancën dhe stilin e tyre.

Gjithashtu edhe Jozefina Topalli dhe Flamur Noka jane pare te bisedojne ne nje moment pushimi.

Ndërkohë në kampin demokrat bie në sy një e papritur.

Deputetja Irma Kopliku dallon nga koleget e saj pasi është paraqitur me patericë dhe allçi në këmbën e majtë.

Nuk dihet se çfarë i ka ndodhur zonjës Kopliku, sidoqoftë i urojmë shërim të shpejtë asaj.

Jozefina Topalli deputete Arta Irma kopliku Kryemadhi

Politika – Gazeta Mapo


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close