Ja femra që ruan Edi Ramën


loading...

76 total views, no views today

Artikuj të Ngjajshëm

  • Edi Rama vjen në pushtet në 2013-ën Edi Rama vjen në pushtet në 2013-ën
  • Policia dhe protestuesit përleshen në TiranëPolicia dhe protestuesit përleshen në Tiranë
  • Mashtrimi me fotografinë, Ramës mund t’i ndalohet hyrja në SHBAMashtrimi me fotografinë, Ramës mund t’i ndalohet hyrja në SHBA
  • Një 14 vjeçar mbytet në ujërat e ShkumbinitNjë 14 vjeçar mbytet në ujërat e Shkumbinit
  • Edi Rama martohet fundjavën e ardhshme  Edi Rama martohet fundjavën e ardhshme

Shqiperia – www.Zemra.Org


by

Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close