I pesti ndërron jetë nga i ftohti në Pogradec.


loading...

Image result for pogradec dimer

Ngjarja ndodhi orët e fundit tw natws. 38 vjeçari Anasatas (Renata Shuke) u gjet i pajetë në banesën e tij- njofton policia. Ai jetonte i vetëm dhe në mungesë të plotë të pajisjeve për ngrohje në shtëpi.

Moti i ftohtë në vendin tonë kanë marrë jetën e pesë personave: Dy të pastrehë në Durrës e Sarandë, një punëtor në Lushnjë, një i vetmuar në Korçë dhe Anastasi në Pogradec

 

/Veritas.com.al/

The post I pesti ndërron jetë nga i ftohti në Pogradec. appeared first on Veritas.

Lajme – Veritas


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close