Donald Trump hedh poshtë ‘banjën prej floriri”. “Unë jam shumë Gjermanofob”.


loading...

<> on January 11, 2017 in New York City.

(FOTO: Donald Trump sot në konferencën e shtypit)/

Presidenti i zgjedhur, Donald Trump, denoncoi disa thashetheme pa thelb, të publikuara nga bloge të majta, sikur Trump ka marrë një “banjë prej floriri “  nga prostitutat kur ishte në Rusi.

“A ka ndonjë këtu që ta besojë, vallë, këtë histori?”, pyeti Trump gjatë konferencës për shtyp sot në Trmp Tower, pasi ishte pyetur rreth sjelljeve të tij në Moskë.

“Unë jam gjithashtu shumë gjermanofob, me që ra fjala; më besoni”- shtoi ai.

Trump vlerësoi se një person me profil të lartë, ai është “ekstremisht i kujdesshëm” rreth aktivitetit të tij në dhomat e hoteleve dhe ishte gjithmonë  shumë dyshues rreth kamerave të fshehta.

“Unë jam i rrethuar nga njerëz, madje edhe këtyre njerëzve iu them se kur lëvizni për në vende të tjerë, jini shumë të kujdesshëm me dhomat e hotelit; nuk ka rëndësi ku shkoni, kudo ndoshta keni kamera”.

/Veritas.com.al/

The post Donald Trump hedh poshtë ‘banjën prej floriri”. “Unë jam shumë Gjermanofob”. appeared first on Veritas.

Lajme – Veritas


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close