Turqi, vritet një kamikaz i dyshuar në një stacion policie


loading...

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar përpara një stacioni policie në Gaziantep, qytet në juglindje të Turqisë, pranë kufirit me Sirinë. Lajmi bëhet i ditur nga agjencia e lajmeve “Dogan”, sipas të cilës një atentator i dyshuar, është vrarë ndërsa përpiqej të hynte në komisariat. Dyshohet se agresori ka tentuar të hedhë veten në erë. Ndërkohë që një agjent i policisë ka mbetur i plagosur, ndërsa një tjetër atentator është në arrati.

10 janar 2017 (gazeta-Shqip.com)

Botë – Gazeta SHQIP Online


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close