Pengmarrje në një bankë në SHBA, evakuohet zona


loading...
FBI

Një person ka hyrë në selinë e një banke në Tuscalosa, panë Universitetit të Alabamës, para hapjes së sportelit dhe ka marrë disa persona peng, sipas asaj që raporton media amerikane.

Mësohet se ai është rrethuar në brendësi të zyrës dhe forcat e rendit po tentojnë të kontaktojnë me të. Në zonë është bllokuar trafiku dhe dyqanet janë mbyllur, ndërkohë që njerëzit janë evakuuar.

10 janar 2017 (gazeta-Shqip.com)

Botë – Gazeta SHQIP Online


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close