Kremlini mohon se zotëron informacione komprometuese për Donald Trump


loading...

Kremlini zyrtar ka mohuar se shërbimet sekrete ruse  zotërojnë informacione komprometuese për presidentin e zgjedhur amerikan, Donald Trump.

Zëdhënësi i Kremlinit tha se akuzat  janë sajesa dhe përpjekje e qartë për të dëmtuar marrëdhëniet mes dy vendeve.

Nga ana e tij. Donald Trump i ka hedhur poshtë këto pretendime. “Lajme të rreme. Gjueti e vërtetë shtrigash”, shkroi në Twitter Trump.

11 janar 2017 (gazeta-Shqip.com)

Botë – Gazeta SHQIP Online


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close