Horoskopi – 11 janar 2017


loading...

DASHI

Do të jeni plot iniciativa dhe do të gjeni motive në çdo gjë që bëni. Në ambientin profesional, gjeni mënyrën për t`u përqendruar.

 

DEMI
Do të mund të shijoni gjithçka në ambientin profesional, sot. Ndjesitë pozitive do të shoqërohen edhe me vlerësime financiare.

 

BINJAKET

Vëmendja pa kufij e partnerit tuaj, do t`ju bëjë të ndiheni në qendër të universit. Në ambientin ku punoni, përpiquni të mos fluturoni me fantazitë tuaj dhe kushtojuni punës.

GAFORRJA

Sharmi juaj sot do të jetë i nevojshëm për të zgjidhur problemet në aspektin profesional. Në ambientin afektiv, nuk do të mungojnë mundësitë për të shfrytëzuar armët që keni në dorë.

LUANI

Do të keni një njohje të re në ambientin afektiv që do t`ju bëjë të ëndërroni. Evitoni utopitë sepse keni mundësi të mira për t`i fituar zemrën.

VIRGJERESHA

Do të jeni i pandjeshëm ndaj një personi, i cili nuk ju kupton. Në ambientin profesional, angazhimi juaj do të vlerësohet.

PESHORJA

E rëndësishme sot është se do të zbuloni emocione të reja, duke frekuentuar ambiente ndryshe nga ato të zakonshmet. Në punë, parashikohet një periudhë e ngarkuar.

AKREPI

Në këtë ditë do të keni shumë gjëra në favorin tuaj, falë aftësive tuaja. Në ambientin e punës, do t’ju duhet të evitoni problemet që mund t’ju dalin përpara.

SHIGJETARI

Duhet të keni kujdes në lidhje me diskutimet që mund të bëhen brenda familjes suaj. Në ambientin e punës, do t’ju jepet një mundësi e mirë për një udhëtim të rëndësishëm.

BRICJAPI

Një event i rëndësishëm, do t’ju bëjë të jeni nervoz gjatë gjithë ditës, por mos u shqetësoni se gjithçka do të shkojë mirë. Në ambientin e punës do të keni shumë detyra për të bërë sot.

UJORI

Një person do t’ju bëjë sot një dhuratë, që do t’ju pëlqejë shumë. Në ambientin e punës, do të kontribuoni duke ndihmuar një kolegun tuaj të dal nga situatë ku është përfshirë, kjo falë aftësive shumë të mira komunikuese.

PESHQIT

Në këtë fazë, do të jeni pak të ngarkuar pasi nuk do të kuptoni, arsyen përse jeni përfshirë në një problem të vështirë. Në ambientin afektiv, mundohuni të kërkoni diçka të vetja juaj për të kënaqur personat që i keni për zemër.

Horoskopi – Gazeta SHQIP Online


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close