Keni ftohtë nga këmbët? Ja çfarë duhet t’u bëni këpucëve (Video)


loading...

kembe

Në një video që qarkullon në rrjetet sociale, e cila deri më tani ka mbi 2 milionë shikues, tregohet një mënyrë sesi mund t’i rezistoni të ftohtit në këto temperatura të ulëta.

Në këtë video do të mësoni një mënyrë të thjeshtë sesi mund t’i pajisni këpucët tuaja me një material që kushdo mund ta ketë në shtëpi. E gjitha që ju duhet është një copë me mbështjellëse prej alumini, për më tepër shikoni në videon e mëposhtme.

civitas.al » Civitas+


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close