Ju ngrin makina gjatë natës dhe keni vështirësi ta ndizni? Shqiptari e ka gjetur zgjidhjen e do ta ndajë me ju (FOTO)


loading...

Ngrirja e makinës gjatë natës është problemi kryesor me të cilën përballen një pjesë e mirë e shoferëve, sidomos në mëngjes teksa është shumë e vështirë për ta ndezur.
Në lidhje më ketë një lushnjar i cili punon taksist e përdorimin e makinës e ka të përditshëm dhe në çdo minutë e kohë, duket se ka gjetur zgjidhjen perfekte që makina e tij mos t’i ngrijë.
Siç duket edhe në fotot që ai dërgoi pranë JOQ, makinës së tij i ka vënë rubinet.
“Përshëndetje JOQ, në Lushnjë vjen shpikja e radhës. I kam vënë rubinet që të mos ngrijë.”
jun1 jun2 jun3 jun4
Kuriozitete – Origjinale


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close