Koleksioni: Ishte koha kur NASA dërgonte njerëz në Hënë


loading...

Ky koleksion i rrallë tregon atë që njihet si periudha e artë e NASA-s.

Gjithçka nis me përpjekjet në fund të viteve ’50 deri në uljen triumfante të Neil Armstrong në Hënë.

Koleksioni ka dalë në shitje në një shtëpi ankandi në Londër.

Dikur – Gazeta Mapo


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close