Fotot prekëse: Shihni si shkonim në Evropë në vitin 1991


loading...

Ky koleksion me fotot kaq tronditëse tregon se si udhëtonim drejt Evropës në vitin 1991.

Fotot janë bërë nga italiani Ferdinando Scianna, që ka dokumentuar eksodin shqiptar nga Brindizi i Italisë.

Dikur – Gazeta Mapo


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close