Foto për të mos u humbur: Mjerimi në Shqipërinë e vitit 1990


loading...

Nga Tirana, në Shkodër, Vlorë, Gjirokastër, Berat, Fier, Durrës e Sarandë, ky koleksion i Martin Parr tregon se si ishte Shqipëria në vitin 1990.

Dikur – Gazeta Mapo


Po kerkon te blesh apo shesesh shtepi? Kerkoni shtepi, dyqan me qera?
Kemi mijera zgjidhje, lini kontaktet dhe kerkesen tuaj dhe ne do tju kontaktojme brenda 24 oreve te ardhshme:


Ndihesh i lodhur dhe pa energji gjate dites? Konsumo produkte bio. Kliko Bioearth.al send

loading...close